سایپا

 

 

 

معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا گفت: شرکت سایپا تا پایان سال جاری، تعداد 45 هزار دستگاه خودرو به خارج از کشور صادر می کند که این میزان بیش از سه برابر صادرات سال گذشته است.

محسن دستخوش جوان در گفت و گو با سایپانیوز اظهار داشت: نگرش و اندیشه های جدید مدیریتی و سیاست های نوین اتخاذ شده در گروه خودروسازی سایپا در جهت ارتقاء صادرات که همسو با برنامه های بلند مدت کشور و در جهت تحقق چشم انداز 1404 است از جمله دلایل اصلی این حرکت جهشی است.

وی گفت: اگرچه این میزان رشد کمابیش در تمامی بازارهای صادراتی شرکت سایپا قابل مشاهده است، اما بدلیل حجم تقاضای قابل توجه در بازار عراق، نقش این کشور در جهش صادراتی سایپا برجسته تر از سایر بازارهای صادراتی است.

وی افزود: پیش بینی می شود با ایجاد زیرساخت های لازم در کشور، شرکت سایپا در سال 1390 با تکیه بر مزیت رقابتی محصولات خود یعنی قیمت رقابتی، مصرف سوخت پائین، خدمات پس از فروش گسترده و قطعات یدکی در دسترس و ارزان قیمت، به هدف صادرات 70 هزار دستگاهی خود دست یابد و صادرات سودآور محصولات خود را تحت نام و برند ایرانی به بازارهای خاورمیانه، کشورهای CIS، آفریقا و آمریکای لاتین گسترش دهد.

جوان در خصوص صادرات خودروی تمام ایرانی تیبا و کسب بازارهای جهانی توسط این خودرو گفت: این خودرو که از طراحی جدید و استانداردهای روز برخوردار می باشد فرصت مناسبی را برای افزایش فعالیتهای بازاریابی در جهت توسعه بازارهای فعلی و گشایش بازارهای جدید به منظور دستیابی به اهداف صادراتی ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: شرکت سایپا به منظور تثبیت حضور خود در بازارهای صادراتی، بهره مندی از حمایت ها و معافیت های ناشی از تولید و همچنین استفاده از تعرفه های ترجیحی پیمان های منطقه ای، موضوع تولید در برخی بازارهای صادراتی را براساس برنامه های استراتژیک خود در دستور کار دارد.

معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا در خاتمه اعلام کرد: علاوه بر کشورهای سوریه، ونزوئلا و سنگال که در حال حاضر محصولات سایپا در آنها تولید می شود، راه اندازی دو سایت جدید تولیدی در بازارهای صادراتی در جریان است که مذاکرات و اقدامات اولیه آن انجام شده و در سال آینده بهره برداری از آنها آغاز خواهد شد..../تحلیل:عصرایران2018-06-21 |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ